Your search results

GÜNER

GAYRİMENKUL 

HAKKIMIZDA

2000 yılında Müjdat Güner tarafından Trabzon 2 Nolu Beşirli’de kurulan Güner Gayrimenkul yeniliklerin öncüsü olmuştur.

Misyon

En iyi hizmeti kusursuz biçimde yerine getirme misyonuyla Trabzon Ortahisar, Akçaabat, Yomra bölgelerindeki satılık ve kiralık daire, rezidans, villa, iş yeri, ofis, arsa ve tüm gayrimenkuller ile konut projelerini müşterilerine sunmaktadır.

Vizyon

Güner Gayrimenkul, müşterilerine en iyi yatırımı yaptırmayı ve kazandırmayı vizyon edinmiştir. Gayrimenkul sektörünün tecrübeli danışmanlarını, uzmanlarını ve iş ortaklarını bir araya getirerek müşterilerine en güvenilir ve en seçkin portföyleri takdim ederek kaliteli hizmet vermektedir. Gerek teknik alt yapısı gerekse isabetli analizleri ile gayrimenkul sektöründe fark yaratmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktadır.

İlkeler

Güner Gayrimenkul çalışma ilkesi gereği yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil; doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını dinler ve olası en uygun alternatifi sunmak için çaba gösterir. Gayrimenkul sektöründe edindiği tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir.

Hedefler

Güner Gayrimenkul çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri “şirket kültürü” olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir. Uzman kadrosuyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmet vermeyi amaçlar. Bu suretle müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedeflemiştir.

Karşılaştır